KURUMSAL

ELPA Ticaret 1987 yılında  küçük bir atölye ile elektrik borusu üretimine başlayarak ELPA Plastik LTD.ŞTİ olarak üretime devam etmektedir. Günümüzde Malatya Öz San Sanayii Bölgesinde 1000 m2 kapalı alanda yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, sahip olduğu modern tesis ve teknolojiyi yakından takip eden makine parkı ile özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ulusal gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen TSE, belgesi ile yurt içi Pazar payını her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesi ile büyütmektedir.
 
ELPA Plastik elektrik tesisat borusu ve ekipmanları üretimi ile Doğu, Güneydoğu ve İç Anadolu bölgelerine hitap etmektedir.
 
Geçmişinden güç alarak 30 yıllık tecrübesini ürün geliştirme konusunda kullanan ELPA Plastik günümüzde de Müşteri anlayışı Dürüstlük ve Güvene dayanan, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak firmamızın önceliği olup kaliteden ödün vermeyen uygun fiyat politikası ile sizlere hizmeti ilke edinmiştir.
 
Her geçen gün büyüyen sektörde yer alabilmek için sürekli kendini yenileyen ELPA Plastik bünyesine yeni makinalar katarak büyümeye devam etmektedir.